O spoločnosti

Interiéry podľa Vašich predstáv od roku 1993

KONIMPEX, pôvodne živnosť založená v roku 1993, sa v roku 1997 transformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným. Od svojho vzniku ponúkame klientom služby spojené s realizáciou interiérov na kľúč. Naša značka je zárukou kvalitných služieb spojených s poradenstvom, stavebnou a obchodnou činnosťou a realizáciou interiérov kancelárskych, reštauračných, laboratórnych a hotelových zariadení.

V portfóliu našej spoločnosti nájdete výrobky našej produkcie, ale aj kvalitné produkty iných slovenských a zahraničných výrobcov, od zariadení pre klientsky servis až po nábytok pre top manažment v rôznych kvalitatívnych a cenových hladinách. Pre skvalitnenie našich služieb poskytujeme klientom bezplatné poradenstvo a architektonický návrh vrátane vizualizácií v 3D vizualizačných programoch a samozrejme dodanie, montáž či záručný a pozáručný servis k plnej spokojnosti klienta.

Na požiadavky klientov sme od roku 1996 rozšírili ponuku služieb o realizáciu drobných stavieb a rekonštrukčných prác vrátane maliarskych prác, uloženia podlahových krytín a kobercov.

Naším cieľom je ponúknuť klientom top servis pri skvalitňovaní pracovného prostredia zamestnancov a hostí, prispieť tak svojou troškou ku zvýšeniu efektivity práce a spokojnosti širokej užívateľskej verejnosti.

Počas takmer 30 ročnej existencie si spoločnosť KONIMPEX, s.r.o. vybudovala renomé spoločnosti, ktorá svojim klientom prináša kvalitné služby, čoho dôkazom sú aj stovky spokojných klientov z radov veľkých, malých slovenských a zahraničných firiem výrobnej i obchodnej sféry, ako aj súkromné či štátne organizácie.

Certifikovaná spoločnosť

Spoločnosť certifikovaná EN ISO 9001 a EN ISO 14001 pre Komplexný návrh, mechanical replica watches výroba a realizácia interiérov na kľúč vrátane podlahových krytín a vybavenia kancelárskou, spotrebnou a špeciálou elektronikou.

Podporujeme športové aktivity